UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур «Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)»

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління запрошує на курси підвищення кваліфікації для виконавців звітів з екологічних процедур "Механізми та інструменти зеленої економіки в форматі європейських вимог( екологічний аудит, СЕО, ОВД)".
   Цільова аудиторія: екологічні аудитори, виконавці СЕО та ОВД, управлінці, науковці
   Комплектація групи – до 17 травня 2021р.на основі заяви!
   Участь для держслужбовців –безкоштовна. Для інших слухачів-навчання на платній основі - 3500грн за 1 слухача.
   По закінченні курсів на основі успішного складання заліку видається свідоцтво державного зразка.
   Детальна інформація щодо курсів за посиланням.
Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: