UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Відбудеться міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел

   Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.
   В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичного транзиту, такого як енергія вітру, сонця та водню з Польщі, Німеччини, Франції та України.
   Захід відбудеться на платформі meetingpoint.energy. Окрім доповідей та презентації успішних проектів, надаються також можливості B2B-комунікацій.
   Для участі в засіданні Робочої групи Україна перейдіть за Zoom-посиланням, вказаним в Програмі робочої групи. Щоб відвідати інші заходи конгресу, будь ласка, зареєструйтесь на сайті.
   З української сторони захід супроводжує Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління.

   Програма конгресу за посиланням.
Анонси
20 жовтня 2021 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбудеться круглий стіл «Науково-методичні підходи до створення та оновлення наборів геопросторових даних природоохоронних територій та об’єктів, забезпечення доступу користувачів до даних і оприлюд...
23.09.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: