UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

У Мінстратегпромі відбулося перше засідання Колегії

   16 червня 2021 року ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександр Бондар взяв участь у першому засіданні Колегії Мінстратегпрому, що відбулося в приміщенні Кабінету Міністрів України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського, а також в обговоренні питань порядку денного заходу.
   Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський, відкриваючи засідання, наголосив, що основною функцією Колегії є обговорення та прийняття рішень щодо перспектив і найважливіших напрямів формування і реалізації державної політики у сферах промисловості, визнаних стратегічними.
   «Утім, реалізація раніше визначених планів через різні причини затягнулася, що є неприйнятним для воюючої країни. Сьогодні дуже важливо прискорити процес створення повноцінної боєприпасної галузі в України – від виробництва широкої номенклатури вибухових речовин до капсулів снарядів та гільз», – зазначив очільник Мінстратегпрому. Він також підкреслив, що в Україні є весь необхідний потенціал для того, щоб налагодити виробництво всієї лінійки боєприпасів для силових структур.

   Згідно з порядком денним члени Колегії заслухали доповідь Першого заступника Міністра Валерія Іващенка щодо процесу створення в Україні замкненого циклу виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії.
   Колегія також розглянула стан підготовки Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. З цього питання доповіла заступник директора Департаменту формування політики авіаційної та космічної галузі Мінстратегпрому Олена Харитонова.
   Розглянувши питання порядку денного Колегія   прийняла відповідні рішення .
   Довідково. У січні 2021 року Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України своїми наказами затвердило положення про Колегію та персональний склад Колегії.

Анонси
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021
Lorbach Communication GmbH організовує міжнародний захід meetingpoint.energy на тему структурних змін та відновлюваних енергетичних джерел з 21 по 25 червня 2021 року.В рамках конгресу буде представлений досвід виведення з експлуатації шахт та майбутні перспективи енергетичн...
21.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: