UA
EN
111
2222
UA
EN
Розділи

Організація екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретація природної та культурної спадщини»

   Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім» 
12–16 липня 2021 року
організовують курси підвищення кваліфікації за темою: «Організація екскурсійної діяльності за методикою «Інтерпретація природної та культурної спадщини».
   Мета заходу :
  • підвищення кваліфікації гідів, працівників музеїв та природоохоронних територій;
  • ознайомлення слухачів курсів з новими підходами до екскурсійної діяльності та інтерактивними методами роботи з відвідувачами;
  • розв’яаання проблем інклюзивності в установах культурної та природної спадщини.
  Захід спрямований на розвиток майстерності та підвищення ефективності екскурсійної діяльності, залучення українських фахівців до міжнародних практик інтерпретації природної та культурної спадщини.
   По закінченні навчання слухачі отримають свідоцтво встановленого зразка про підвищення кваліфікації.
   Початок реєстрації учасників 12 липня 2021р. о 9.45 за адресою: смт. Ворзель, вул. Курортна, 37, Музей історії та культури «Уваровський дім».
  Для участі в курсах необхідно надіслати заявку за електронною  адресою: ngudkova@gmail.com за формою (доступна для скачування за посиланням). За більш повною інформацією  звертатися за моб. тел.: 093 64 68 635), контактна особа – Гудкова Наталія Володимирівна.
   Кількість учасників – обмежена.
Анонси
20 жовтня 2021 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління відбудеться круглий стіл «Науково-методичні підходи до створення та оновлення наборів геопросторових даних природоохоронних територій та об’єктів, забезпечення доступу користувачів до даних і оприлюд...
23.09.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, управління туризму Київської обласної державної адміністрації у творчому тандемі з Ворзельським музеєм історії та культури «Уваровський дім&...
08.07.2021
Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління розпочинає прийом документів до магістратури за спеціальністю 101 - Екологія, спеціалізація "Екологія та управління природними ресурсами".
23.06.2021

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'modperf_ext' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: